AKTUALNOŚCI

Znajdą tutaj Państwo aktualności na temat realizowanego projektu

html5 templates
Gmina Szczytna

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

W związku ze złożeniem przez Państwa Deklaracji udziału w projekcie pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gmin Bardo, Złoty Stok, Lewin Kłodzki, Szczytna” informujemy ...

Gmina Szczytna

Zakładka najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi 

Drodzy mieszkańcy w trosce o usprawnienie pracy przy realizacji projektu stworzyliśmy nową zakładkę na stronie projektu najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi .

Gmina Szczytna

Spotkania w Gminie Szczytna - fotorelacja

16 listopada, godz 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczytnej ul. Sienkiewicza 16 odbyło się spotkanie informacyjno – organizacyjne w ramach realizacji Projektu pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gmin Bardo, Złoty Stok, Lewin Kłodzki, Szczytna”.

Gmina Szczytna

Spotkania w Gminie Szczytna

Spotkania do projektu w Gminie Szczytna zaplanowano na 16 listopada, godz 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczytnej ul. Sienkiewicza 16. Przypominamy że, dla osób które juz zgłosiły się do udziału w projekcie spotkania są OBOWIĄZKOWE.

Mobirise

Spotkania w Gminie Bardo - fotorelacja

18 października w Gminie Bardo odbyło się spotkanie informacyjno – organizacyjne w ramach realizacji Projektu pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gmin Bardo, Złoty Stok, Lewin Kłodzki, Szczytna”.
Projekt ten jest pionierski w skali całego kraju, to właśnie na naszych działaniach będą wzorować się inne gminy w Polsce!

Mobirise

Spotkania w Gminie Lewin Kłodzki - fotorelacja

17 października w Gminie Lewin Kłodzki odbyło się spotkanie informacyjno – organizacyjne w ramach realizacji Projektu pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gmin Bardo, Złoty Stok, Lewin Kłodzki, Szczytna”.

Mobirise

Spotkania w Gminie Złoty Stok

Spotkania do projektu w Gminie Złoty Stok zaplanowano na 23 października, godz 16.00 w OSP w Złotym Stoku ul. Wiejska 2. Przypominamy że, dla osób które juz zgłosiły się do udziału w projekcie spotkania są OBOWIĄZKOWE.

Mobirise

Spotkania w Gminie Bardo

Spotkania do projektu w Gminie Bardo zaplanowano na 18 października, godz 18.00 w Centrum Kultury i Promocji ul. Kolejowa 12. Przypominamy że, dla osób które juz zgłosiły się do udziału w projekcie spotkania są OBOWIĄZKOWE.

Mobirise

Spotkania w Gminie Lewin Kłodzki

Spotkania do projektu w Gminie Lewin Kłodzki zaplanowano na 17 października, godz 18.00 w sali Urzędu Gminy ul. Nad Potokiem 4. Przypominamy że, dla osób które juz zgłosiły się do udziału w projekcie spotkania są OBOWIĄZKOWE.

Mobirise

„Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gmin Bardo, Złoty Stok, Lewin Kłodzki, Szczytna”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© Copyright 2017 Gmina Bardo - Wszelkie prawa zastrzeżone